Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Zayıflama ilaçları ve En Sıkı Diyetle Kaç Kilo Verilir?

0 139

Daily form kilo verme çayı kullananlar ne düşünüyor? Bir zayıflama ilacı kullanıcısı daily form 9’lu zayıflama çayı kullanıcı yorumları başlıklı bir sitede ürün hakkında ve zayıflama ilaçları hakkında düşüncelerini, tecrübelerini paylaşmış. Ayrıca en sıkı diyetle kaç kilo verilir sorunun yanıtını da yorumu içinde paylaşmış. Ben de bu güzel yorumu sizlerle paylaşmak istedim. Umarım faydalı olur..

Zayıflama ilaçları kullanmayın!

Bende bir çok hap ve çay kürlerini deneyerek, sağlğımı bozdum. Kesinlikle kimyasal hapları kullanmayın. Bende insülin direnci var ve mümkün değil, en sıkı diyetle bile ayda 1 kg verebiliyordum. Kilo sadece yemek yemeyle alınmaz. Vücutta biriken toksik birikimler, kilo vermenizi engeller, hatta kilo aldırır.

Sonuçta beslenmemizden dolayı ve kullandığımız ilaçlardan dolayı, kesinlikle vücudumuzda toksik birikmeler oluşmuştur. Bu toksik birikmeler, vücudun Ph dengesini de bozuyor. Alkali olması gerekirken, asidik şekilde, hastalıklarla , enfeksiyonlarla, romatizmal ve kemik ağrılarıyla yaşamak zorunda kalıyoruz.

Daily Form Zayıflama Çayı Kullananlar

En sonunda vücut kimyamı çözdüm. Kilo vermek için, ilk önce vücutta arınma yapmak gerekir. Metabolizmanız yavaş olsun, hastalığınız olsun, hormon düzensizliği olsun.. hiç fark etmez. Bazı gıda takviyleri kullanıyorum. Rejimsiz de olsa, az kilo veriyorum. Artık bu olayı çözdüm. Dilerim sizlerde başarırsınız

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.