Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu

Ver elini aşk oyuncuları başlıklı bu yazımda merak edenler için ver elini aşk dizisi oyuncu kadrosu, konusu, yayın tarihi, bölüm özeti gibi konuları bulabileceksiniz. Son bölüm neden yayınlanmadı?

0 133

Ver elini aşk oyuncuları başlıklı bu yazımızda Kanal D’nin yeni aşk dizisi olan ver elini aşk oyuncu kadrosu ile birlikte dizinin konusu, yorumları, bölüm özeti de burada yayınlanacaktır. Birçok dizide olduğu gibi ver elini aşk dizisi de güneydoğu anadolu bölgemizin illerinden olan Gaziantep’te çekilip, sonrasında İstanbul’da devam edilecektir.

Yapımcılığını Salacak Yapım’ın üstlendiği ver elini aşk dizisi oyuncuları arasında ise Sevda Erginci, Ali İl, Köksal Engür, Asuman Dabak gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Dizinin çekimleri Ağustos ayında başladı. Henüz ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor olsa da oyuncu kadrosu hakkında bir bilgiye sahibiz. Dizinin senaryosunu ise Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem hazırlamaktadır. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ver elini aşk dizisi romantik komedi tadında bir dizi olacaktır.

Ver Elini Aşk Konusu

Aslında bu dizinin konusunun Dolunay ve Şevkat Yerimdar dizisi ile benzer olduğunu söyleyebiliriz. En azından bazı noktalarda birbirlerinden esinlendiklerini söyleyebiliriz. Dolunay dizisinde -izleyenler bilir- Nazlı, Ferit’in yanında çalışmaya başlayan bir aşçıdır. Ferit ile aralarında ilk başlarda anlaşmazlıklar olsa da Ferit’in yeğeni Bulut’un hatrına her iki tarafta bazı şeyleri sineye çekmiş ve sonrasında aşık olmuşlardır.

Ver elini aşk oyuncuları
Ver elini aşk oyuncuları

Şimdi bunun bizim konumuzla ne alakası var diye düşünebilirsiniz. Yeni dizi ver elini aşk konusu ise Antep’li bir köylü kızının, İstanbul’da yaşayan çapkın bir yakışıklının yanında çalışmasıyla kesişecektir. Kaan, Avrupa’da doktora yapmış ve İstanbul’da yaşamaktadır. Avrupa’da yaşadığı esnada gecelik ilişki yaşamış ve beklenmedik bir gebelikle baba olmuştur. İşte Kaan’ın bu bebeğine dadı ararlarken ablasıyla birlikte İstanbul’a giden Antep’li bir kız burada çalışmaya başlayacaktır ve bu noktadan sonra olanlar olacaktır. Kaan ile Ayperi aşık olacak, sonrasında ise olaylar buna bağlı olarak gelişecektir…

Ver elini aşk oyuncuları

Sevda Erginci (Ayperi)

Daha önceleri Karagül dizisinde Ayşe karakterini canlandıran Sevda Erginci daha da önceleri Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde ise Sevda karakteriyle karşımıza çıkmıştı. Şimdilerde başrol olarak oynayacağı Ver elini aşk dizisinde Ayperi karakterini canlandıracak olan güzel oyuncu 3 Ekim 1993’te İstanbul’da doğmuştur. Sevda Erginci’nin istagram hesabı @sevdaerginci şeklindedir.

Sevda Erginci Ver Elini Aşk dizisi Ayperi
Sevda Erginci Ver Elini Aşk dizisi Ayperi

Ali İL (Kaan)

Yakışıklı oyuncu 16 Kasım 1981’de İstanbul’da doğmuştur. Boyu 177 cm olup kilosu 70’tir. Tiyatro bölümünden mezun olan Ali İL’in sevgilisi Yeliz Kuvancı’dır. Daha önceleri Poyraz Karayel dizisinde Sadrettin Umman karakterini canlandırmış olan yakışıklı oyuncu ver elini aşk dizisinde ise başrolde Kaan karakterini canlandıracaktır.

Ali İL Ver elini aşk dizisi Kaan
Ali İL Ver elini aşk dizisi Kaan

Ver elini aşk oyuncuları

Yukarıda sadece başrol oyuncuları paylaşıldı. Diğer oyuncuların kimler olduğunu öğrenmek için ver elini aşk oyuncu kadrosu linkine tıklayarak ilgili galerimize gidebilirsiniz. Ayrıca ver elini aşk dizisi ile alakalı yorumlarınızı, düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncelleme-1: Ver elini aşk dizisi 7 Eylül’de ilk bölümü ile Kanal D’de yayınlanacaktır.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.