Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Sperm Yutmakla Hamile Kalınır mı?

Sperm yutunca hamile kalır mıyım? Spermin Faydaları ve Zararları

Sperm yutmakla alakalı en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sperm yutunca hamile kalınır mı? spermi yutunca gebe kalır mıyım şeklindeki sorular oluyor. Hem faydaları, hem zararları ve hem de türk toplumunda tartışma konusu olan sperm yutmak ile alakalı birkaç konuya cevaplar…

1 4.153

Güzel bir soru… Ülkemizde bu sorunun cevabının merak ediliyor olması insanı şaşırtıyor doğrusu. Netice olarak sperm yutmak ile alakalı birşey genelde kültür olarak serbest olan yerlerde soruluyor olsa da son zamanlarda Türkiye’de de sperm yutmak haram mıdır, sperm yutunca hamile kalır mıyım, sperm yutmanın faydaları nelerdir gibi soruların da sık sık sorulduğunu görmekteyiz. Peki sperm yutmakla hamile kalınır mı?

Sperm Yutmak Caiz midir?

Daha önce sperm yutmak haram mıdır, sağlığa zararları ve faydaları nelerdir başlığıyla bir yazı sizler için hazırlamıştık. Dilerseniz sperm yutmak linkine tıklayarak ilgili konuya ulaşbilirsiniz. Bunun dışında birçok kişi izlemiş olduğu filmlerden yada çevresinden etkilenerek sperm yutmak istiyor olabilir yada eşi tarafından zorlanıyor da olabilir. Bu konuda kimsenin size istemeyeceğiniz bir şeyi yaptırmaya hakkının olmadığını belirtmek isteriz. Bu dinen de böyledir, medeni kanunlara göre de böyledir. Kimse siz birşey istemiyorsunuz diye size yaptıramaz. Zaten İslam dininde de böyle bir şeye müsaade edilmiyor.

Sperm, tat olarak ekşimsi, tuzlu ve acımsı bir tatta olabiliyor. İnternetten araştırdığımızda bu şekilde bir bilgiyle karşılaşabiliyoruz. Sperm, yumurtayla birleşince döllenme olur ve yumurtada sadece yumurtalıkta bulunmaktadır. Siz yemek yediğiniz zaman yemiş olduğunuz hiç birşey yumurtalığınıza gitmez ve burada bir işlemden geçmez. İlişki esnasında spermlerden sadece bir tanesi yumurtanızı delerek, döllenme işlemi başlar ve sonrasında da bildiğiniz üzere gebelik sürecine girmiş olursunuz.

Sperm Yutmakla Hamile Kalır mıyım?

Böyle birşey tıbben mümkün olmadığı gibi bildiğimiz kadarıyla dünyada böyle bir durumla karşılaşanda olmamıştır. Eğer sperm yutmak gibi bir düşünceniz varsa korkmanıza gerek yoktur. Fakat internette spermin yararları ve zararları çok tartışılan bir konu olduğundan dolayı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Eğer İslami olrak uygun olup olmadığını merak ediyorsanız bu dinen haramdır, caizde de değildir.

Bu konuyla alakalı yorumlarınızı, düşüncelerinizi sayfanın altındaki yorum alanından paylaşabileceğinizi hatırlatarak sözlerimizi noktalamak istiyoruz. İyi günler dileriz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz...
1 YORUM
  1. zeynep

    Kimse de çıkıp demiyor arkadaşım neden yutuyorsun diye. Bir kere insan nasıl öyle birşeyi ağzına alıpta sonrasında yemek yer birşeyler içer. İnsanın midesini bulandırmakta bir numarasınız. Yazıklar olsun.

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.