Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Slimdays Zayıflama Çorbası Kullanıcı Yorumları

Slimdays Zayıflama Çorbası Kullananlar, Slimdays Form Çorba Şikayetleri

0 522

Çorba ile kilo vermek mümkün mü? Eğer bahse konu slimdays zayıflama çorbası ise bu mümkün olabilir. Nasıl mı? Çünkü slimdays çorbanın kalorisi kısıtlandığından dolayı sizi tok tutarken aynı zamanda daha fazla yağ depolamanızı da engelleyecektir. Bu ürün, fitpack gıda tarafından geliştirilen ve slimfit ile kullanıldığında daha da çok etkisini görebileceğiniz bir gıdadır. Bu yazımızda ise slimdays kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ve slimdays şikayetleri yayınlanacaktır. Satın almadan önce mutlaka slimdays yorumları okuyunuz.

Slimdays çorba nedir?

Slimdays, içerisinde bulunan yüksek lif ve protein sayesinde günün hemen hemen tamanında tok kalmanızı sağlayan ve bu sayede yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan bir çorbadır. Fitpack Gıda’nın geliştirdiği bu ürünü dilerseniz slimfit karışım içeceği ile destekleyebilirsiniz. Bu çorbayı içtikten sonra gün içerisinde birkaç meyve haricinde birşey yememeniz gerekiyor.

4 farklı çeşidi bulunan slimdays zayıflama çorbası mercimek, domates, tavuk ve sebze çeşitleri ile 59 TL’den satılmaktadır. 1 kase çorba ile 4 saate kadar tok kalacaksınızdır. Tavuk çorbası helal midir? Bilemiyoruz. Lütfen bu konuda hassas biriyseniz ürünü satan kişilere helal sertifikası olup olmadığını sorunuz.

Slimdays zayıflama çorbası kullananlar

1 paket slimdays çorba ile 4 saate kadar tok durabiliyorsunuz. Bir de slimfit kullanırsanız gün boyunca başka birşey yemeden düşük kalorili bu besinler sayesinde 1 ayda birkaç kilo vermeniz mümkündür. Eğer bir de spor yaparsanız 5-6 kiloya kadar vermeniz mümkündür. Sayfanın altından slimdays çorba ile alakalı insanların görüşlerini okuyabilir, sizde fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.