Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Şevkat Yerimdar 15. Bölüm Neden Yayınlanmadı

Şevkat Yerimdar 15. bölüm neden yayınlanmadı? Bu sorunun cevabı milyonlarca kişi tarafından merak edildi ve akıllara şevkat yerimdar bitti mi, şefkat yerimdar neden bitti sorularını getirdi. Ancak bir final olmadı…

0 101

Fox TV’nin en çok sevilen dizilerinden olan Şevkat Yerimdar, 1 Eylül 2017’de 15. bölümü ile yayınlanması gerekiyorken yayınlanmadı. Birçok kişi şevkat yerimdar bitti mi, neden yayınlanmadı diye merak ederken aslında ne olduğu yayınlanan fragman sonrasında belli oldu.

Hatırlayacağınız üzere Şevkat Yerimdar 14. bölüm’de Bozkır’ın Almanya’daki arkadaşının geleceği haberinin üzerine Cuma usta yine bir plan yaparak durumu kurtarmaya çalışacaktır. Umalım ki bu defa eline yüzüne bulaştırmasın. Fakat bu olay için bir mekan ve ünlü sanatçılar gerekiyor. Bozkır (Mazlum Çimen), Koray Avcı’nın arkadaşı olduğunu ve onu çağıracaklarını söylemişti.

İşte şevkat yerimdar 15. bölümde karşımıza Koray Avcı‘da çıkacak. Dizinin final yaptığı filan yok bu arada. Dizinin 1 Eylül 2017’de yayınlanmamasının nedeni Bayram’a denk gelmiş olmasıdır. Konuyla alakalı olarak Fox TV bir açıklama yapmıştı zaten. Fakat açıklama biraz gecikince insanlar ister istemez şevkat yerimdar bitti mi, şevkat yerimdar neden final yaptı diye Google’a sordular.

Ayrıca son birkaç bölümdür Şevkat ile Esin arasında yaşanan kıskançlıklar bu bölümün sonuna kadar devam edecektir. En sonunda ise fragmandan izlediğimize göre Şevkat ile Esin bir birlerine çok sevdiklerini itiraf ederek aralarındaki buzların erimesini sağlayacaklar. Fakat aksiyon, heyecan bu bölümde de devam edecektir.

Şevkat Yerimdar 15. Bölüm

Şevkat Yerimdar’ın yeni bölümü 8 Eylül 2017’de Fox TV’de yayınlanacaktır. Sizler de dizi ile alakalı yorumları, eleştirileri dilerseniz eğer yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.