Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Rüyada Pileli Etek Giydiğini Görmek

İnsanın rüyasında pileli etek giymesi ne anlama gelir?

0 1.893

Rüyanızda pileli etek mi gördünüz? Bir kişinin rüyasında pileli etek görmesi ekonomik anlamda rahata kavuşulacağına işaret eder. Tam olarak rüyada pileli etek görmek paranızın olmasından mütevellit istediğiniz şeyleri satın alabileceğiniz bir güce kavuşacağınıza ve ekonomik anlamda bir sıkıntıya düşmeden huzurlu bir şekilde hayatınıza devam edeceğiniz anlamına da gelir. Eğer rüyasında pileli eteği gören kişi bekarsa evlenmeye hazırlanmalı, eğer evliyse de az önce söylediğimiz gibi ekonomik anlamda rahata kavuşurlar.

Baız uzmanlarda rüyada pileli etek görmeyi maddi olarak zarar etmese de kazandığı parayı biriktiremeyeceğini yorumlamışlardır. Yani ticaret yoluyla yada başka yollarla para kazanan kişilerin tabir yerindeyse gününü gün etmesinden dolayı elindeki tüm parayı harcayacağı da tabir edilir. Tabii bunlar rüyada pileli etek görmek ile alakalı farklı uzman yorumlarıydı.

Rüyada BEYAZ Etek Giymek

Eğer görmüş olduğunuz rüyada giydiğiniz eteğin rengi beyazsa o zaman zihnen rahatlayacağınıza, kafanızı karıştıran problemlerden kurtulacağınıza yada bu problemlerin çözüleceğine tabir edilir. Eğer beyaz pileli bir etek giydiğinizi gördüyseniz ve bekarsanız bu nişanlanmaya yada evlenmeye işarettir.

Kırmızı pileli bir etek giyiyorsanız bu da aşık olacağınız, heyecanlı zamanlar yaşayacağınız anlamına gelir. Birilerinden bugünlerde iyi bir haber alabilirsiniz.

Rüyada Siyah Pileli Etek Giymek

Eğer gördüğünüz rüyada siyah renkli bir pileli etek giyiyorsanız bu da başarılı oluşunuzdan rahatsız olan kişiler tarafından eleştirilmeye, onların nazarına maruz kalmaya işaret eder. Son olarak sarı renkte bir elbise giyiyorsanız da bu geçici süreliğine bir hastalık geçireceğinize yoğrulur.

Rüyanızı Bizimle Paylaşın

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.