Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Rüyada Gözlüklü Birini Görmek

Rüyada Gözlüklü Bir Arkadaş yada Tanımadığın Birini Görmek

0 2.208

Rüyada gözlüklü birini görmenin anlamı ile alakalı merak edilen soruların yanıtlarını paylaşacağız. Genel olarak tabir edildiğinde rüyada gözlüklü birini görmek iyi birşey olarak tabir ediliyor. Mesela bir sorun hakkında araştırma yapıyorsanız yada birşeylerin ortaya çıkmasını istiyorsanız bunun ortaya çıkacağı tabir edilir. Öte yandan güvenmiş olduğunuz insanlarla birlik olup, belkide uzun zamandır başaramayacağınız işleri başaracağınız şeklinde de rüyada gözlüklü birini görmek tabir edilir.

Okula giden bir kimsenin rüyasında gözlüklü birini görmesi onun eğitim hayatında daha da başarılı olacağına, eğer üniversite mezunuysa doktora yapacağına, eğer doktora yapmışsa daha da yüksek bir makama çıkacağına işaret edilir. Yani kısacası eğitim gören kişinin akademik hayatında daha da başarılı olacağını söyleyebiliriz. Eğer rüyayı gören kişi lisede okuyorsa lisede başarılı bir kariyere sahip olacağı ve bunun için çok çalışması gerektiği tabir edilir.

Rüyada Gözlüklü Birini Görmek

Özel olarak bu tabirimizde rüyada gözlüklü birini gören kişinin rüyası tabir edilmektedir. Eğer rüyanızda gözlük taktığınızı görmüşseniz yada gözlüğü farklı şekillerde görmüşseniz bu daha farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bunun için rüya tabirleri kategorimizi inceleyebilir yada sitemizde arama yaparak diğer konuları bulabilirsiniz.

Rüyanızda eğer gözlüklü bir erkek görmüşseniz iş hayatınızda daha da ileriye gideceğiniz ve her zaman yanınızda görebileceğiniz bir manejer ile birlikte hareket edeceğiniz, bu sayesde daha da iyi yerlere geleceğiniz tabir edilir. Rüyanızda bir kadın görmüşseniz de benzer şekilde bir kariyere sahip olacağınız, insanların sizi alkışlayacağı yorumlanır.

Gördüğünüz Rüyayı Bize Sorun

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.