Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Moringa Oleifera Bitki Çayı Kullananlar

Moringa tea kullanıcı yorumları, moringa bitki çayı şikayetleri

0 856

Amerika’da moringa tea olarak bilinen ve moringa oleifera bitkisinden elde edilen güçlü bir antioksidan özelliğine sahip moringa çayı ile alakalı sayfamızdan siz değerli hanımların yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Peki moringa çayı nedir, nasıl kullanılır? Kimler kullanamaz? Yan etkileri nelerdir? Dilerseniz önce şu sorulara kısa kısa cevaplar vererek sonrasında ürünün yorumları ile sizleri başbaşa bırakalım. Dilerseniz videoyu da izleyerek hızlı bir şekilde ürün hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Moringa Çayı Nedir?

Moringa çayı, uzak doğu ülkelerinde çokça kullanılan ve içerisinde doğal olarak bulunan antioksidanlar sayesinde metabolizmayı hızlandırarak, kilo kaybetmenize yardımcı olan bir bitki çayıdır. Türkiye’de son birkaç aydır popüler olmaya başlayan bu zayıflama çayı ile alakalı mutlaka kullanıcı yorumları ve -varsa- moringa tea şikayetleri okumanızı tavsiye ederiz.

Moringa çayı fiyatı 49 TL ile 59 TL arasında değişmektedir. Genel itibariyle facebook, instagram gibi sayfalardan da bu ürünün satışı yapılıyor olsa da lütfen satın alacağınız kişi yada kurumların güvenilir kaynaklar olduğundan emin olunuz. İnternette okuduğumuz bazı kullanıcı yorumları arasında ürünü satan kişilerin telefonlara bakmadıklarını, kargoların eksik yada yanlış gönderildiğini ve buna rağmen ulaşamadıklarını okuduk. O nedenle sahte moringa çayı satanlara karşı yada dolandırıcılara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Moringa Çayı Nasıl Kullanılır?

Bildiğimiz bitki çayları ile arasında pek bir fark bulunmuyor. Aslında bakacak olursak birçok bitki çayı hazırlanışı itibariyle aynıdır. Moringa tea kullanımı ve evde hazırlanışı da oldukça basittir. Yapmanız gereken şey bir fincak kaynatılmış suyun içerisine 2 çay kaşığı moringa çayı ilave edip 2 dakika kadar demlenmesini beklemektir. Normalde çayına şeker katanlar, lütfen moringa çayı içerken şekeri unutsunlar…

Moringa Çayı Kullananlar

Öncelikle belirtmeliyiz ki günde en fazla 2 defa kullanılması ve her kullanım arasında da en az 8 saat olması gerekiyor. Çünkü moringa çayı içeriğinde güçlü antioksidanlar bulunduğu için metabolizmanıza zarar verebilir, kalp atışlarınızı çok fazla hızlandırıp -Allah korusun- kalp krizi bile geçirmenize neden olabilir. Lütfen kronik rahatsızlığınız varsa, emziriyorsanız yada hamileyseniz moringa çayı kullanmayınız. Rahatsızlığınız varsa mutlaka doktora danışıp, öyle kullanınız.

Eğer moringa çayı ile alakalı paylaşmış olduğumuz videoyu açamıyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

Moringa Çayı Şikayetleri

Sayfanın altında bulunan moringa çayı kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı şikayetleri ve önerileri paylaşabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar diğer kızlara fikir verecektir. Lütfen kullandıysanız görüşlerinizi paylaşınız. Eğer merak ettiğiniz sorular olursa da sormaya çekinmeyiniz. Güzel günler sizlerle olsun hanımlar. Görüşmek üzere…

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.