Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Kia Stinger GT Kullanıcı Yorumları

Kia Stinger GT kullanıcı yorumları başlıklı bu inceleme yazımızda sizler için BMW M3 ile benzer olduğu iddia edilen Kia stinger gt 2018 ile alakalı teknik özellikleri, kullananlar tarafından paylaşılan yorumları yayınlayacağız.

0 109

Kia Stinger GT Kullanıcı Yorumları – KIA’nın yeni spor arabası Stinger GT (2018) bazı yabancı internet sitelerinde sızdırıldı. Bu yazımızda edindiğimiz kadarıyla Kia’nın BMW M3’e benzeyen yeni sport aracı Stinger GT ile alakalı teknik özellikleri, Türkiye satış fiyatı, kullanıcı yorumları gibi konulardan bahsedeceğiz.

Oldukça güçlü bir araç olan Kia Stinger GT birçok kişi tarafından merakla beklenmektedir. Şimdiye kadar sosyal medyada ne zaman çıkacak, geliş tarihi ne zaman olacak diye güncel konular açılıyor olsa da henüz tanıtım tarihi, Türkiye’ye geliş tarihi belli değildir. Fakat sızdırılan bilgiler arasında aracın 365 beygir gücünde olduğu, 100 kilometreye 5 saniyede ulaştığı gibi en önemli özellikleri yer alıyor. En belirgin özellikleri şu şekildedir:

  • 4 ve 6 silindir twin turbo motor
  • 365 HP motor gücü
  • 3.3 litre motor

Ayrıca BMW M3‘e çok benzediği iddia ediliyor olsa da fiyatının M3 kadar pahalı olmayacağı da kia severlerle paylaşılıyor. Şimdilik Kia Stinger GT ile alakalı paylaşılan bilgiler bunlar arkadaşlar. Görselini ve videosunu konu içerisine ekleyeceğim. Bu araç ile alakalı yorumları paylaşmayı unutmayınız.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.