Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

İskit Yağı Ağrı Giderici Bitkisel Krem Kullananlar

0 387

Bir arkadaş tavsiye etti aldım kullandım 15 dakika ağrım kalmadı diyor iskit yağı kullananlar… Videosunu izledim Latif Doğan vardı reklamda ve ben kullandım, bu ilaç değildir tamamen doğal bitkisel bir üründür. Ağrı giderici bitkisel krem iskit yağı 3000 yıllık Çin mucizesiymiş. Bu tarz videolara karşı zaten bir anti patim var.

Oldum olası 3-5 yaşlı amcayı üç beş kuruş karşılığında çıkartıp oynatma taraftarı değilim. Eğer çok faydalı ürünse gidilir Sağlık Bakanlığı’na, iinceletilir ve eczanelerde satılmak üzere onay alınır. Böylelikle herkes kullanır, kimsenin ağrısı sızısı kalmaz. Neden dünyanın cümlesini sarf edip, insanları çıkartıp rol ezberletiyorsunuz ki?

İskit Yağı Kullananlar

Bakın! Ben iskit yağı ağrı kremi hiç bir işe yaramıyor demiyorum. Belki gerçekten de faydaları olan bir ağrı giderici bitkisel kremdir. Ama mucize bir kremdir diye gösterilip insanların umutlarıyla oynamakta doğru bir davranış değildir. Dahası etik değildir.

Eğer gerçekten iskit yağı kremi faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoksa, gerçekten romatizma ağrıları, bel fıtığı ağrıları, boyun fıtığı ağrıları için birebir bir ürünse neden bakanlıktan onay alınmıyor ki?

Şahsen iskit yağı kremi eczanelerde satılan bir krem olsaydı koşa koşa gidip bacakları ağrıyan babaannem için değil 1 kutu 10 kutu bile alırdım. Çünkü kadın namaz kılarken gerçekten çok zorlanıyor. Onu geçtim yürümekte zorluk çekiyor artık. O nedenle gönül rahatlığıyla gidip alırdım.

İskit Yağı Kullanıcı Yorumları

Fakat yine de merak ettiğim için -çünkü tanıtım filmlerinde öyle bir ballandıra ballandıra anlatıyorlar ki acaba diye soru işareti kafasında beliriyor insanın- sizlere sormak istiyorum. Gerçekten de iskit yağı kullananlar cevap verirse memnun olurum. Faydasını gördünüz mü?

Bu arada ben ısrarla sizin dininiz, imanınız üzerine yemin etmenizi istemiyorum. Tamemen insan olarak vicdanlı bir şekilde doğruları söyleyeceğinize inandığım için yorumlarınızı merak ediyorum. İskit yağı kremi kullananlar memnun kalmışlar mı?

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.