Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Huncalife Skin Perfect Siyah Maske Kullananlar

Kimler huncalife siyah maskeyi kullandı? Yorumları alalım lütfen...

0 1.511

Merhaba kızlaaaar. Bugün sizler için huncalife siyah maske incelemesi yapacağız. Bazılarımız onu skin perfect siyah maske olarakta biliyor. Her bir şişesi 100 ml olup 3-4 kullanım kadar idare edebiliyor. Bu yazımızda huncalife siyah maske kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Orjinal huncalife siyah maske fiyatı 42,90 TL’dir.  Bazı internet sitelerinde 20-30 TL gibi fiyatlara satılıyor olsa da orjinal olup olmadığından şüpheliyiz.

Huncalife siyah maske nedir?

İnternette satılan siyah noktaları temizleme maskelerinin çoğu üç aşağı beş yukarı aynı bileşenlerden, aynı maddelerden oluşmaktadırlar. Fakat huncalife skin perfect siyah maske diğerlerinden biraz farklıdır. Bu maskeyi diğer maskelerden ayıran en önemli özelliği içerisinde çörekotu ekstratı barındırıyor olmasıdır. Dilerseniz çörekotu faydaları linkimize tıklayarak faydaları nelerdir öğrenebilirsiniz.

Cilde çok fazla yararı olan çörekotu ekstratı, siyah maskenin içine de girince daha da etkili olacağı düşünülmüş. Hiç kullanmadım. İstesemde kullanama çünkü şu anda yurtdışına çıktım iş nedeniyle. Döndüğümde denemeyi düşünüyorum. Bu ürün cildinizin daha parlak görünmesini sağlarken canlılıkta katacaktır.

Sevgili kızlar. Biz bu siteyi sizler için daha iyi bir ortam haline dönüştürmeye çalışıyoruz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Sitemizle ilgili eksik gördüğünüz konuları bizlerle paylaşırsanız seviniriz… 🙂

Huncalife siyah maske kullanıcı yorumları

Bu ürünün içerisinde paraben ve parafin olmadığı söyleniyor. İşe yarıyor mu bilemiyoruz. Eğer kullandıysanız lütfen yorum alanından düşüncelerinizi paylaşınız. Eğer satın almak istiyorsanız tr.huncalife.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.