Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Gerdek Gecesi Ağrısı Kaç Gün Sürer? Ağrı Kesici Kullanmalı mıyım?

Gerdek Gecesi Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey...

0 348

Merhabalar… Gerdek gecesi ile alakalı paylaşımlara devam ediyoruz. Daha önce gerdek gecesi adetli olursam ne olur sorusuna yanıt vermiştik. Bugün ise gerdek gecesi ağrısı kaç gün sürer? Kaç günde gerdek gecesinin ağrısı biter? gibi sorulara yanıt vereceğiz. Ayrıca birçok kişi ağrı kesici kullanımı ile alakalı kafasına takılan soruların yanıtlarına bu yazımızda ulaşabilecektir. Konuyla alakalı sorularınızı da yorum alanından sorabileceğinizi lütfen unutmayınız…

Gerdek Gecesi Ağrısı

Öncelikle bir konuya açıklık getirmek istiyoruz. Gerdek gecesi ağrısı her insanda aynı şiddette olmayabilir. Kimi eşler çok abartıya kaçmazken kimileri de hiç tecrübe etmediklerinden dolayı eşini acıtabilir. O nedenle bunun için kesin bir şey paylaşmak mümkün değildir. Fakat ilk gecenin ardından hiç ağrısı olmayanlar olduğu gibi çevremden de gördüğüm gibi gerdek gecesi ağrısı 1 hafta devam edenler de olabilir.

Unutmadan paylaşmak istiyorum. Kadınlar Portalı’nda sizler için gerdek gecesi hakkında merak edilen tüm konuları paylaşmaya çalışıyoruz. Dilerseniz gerdek gecesi linkine tıklayarak paylaştığımız tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

Eğer ilk gece korku yaşıyor, stres yapıyorsanız bu oluşabilecek ağrının artmasına neden olabilir. Kendinizi kasacağınızdan, eşinizin de sizi zorlayabileceği ihtimaline karşı bu sizi daha çok acıtabilir. Fakat unutmayın. Kadın bir mal değildir. İnsanlar sadece ilişki için evlenmezler. Eğer ilk gün birşey yapmak istemiyorsanız eşinizle bu durumu konuşup, erteleyebilirsiniz. Bir birinize sarılıp uyumanız da gayet normal bir durumdur.

Gerdek Gecesi için Ağrı Kesici

Bunun için bilindik bir ilaç olmasa da ağrı seviyesi çok fazlaysa gevşetici ya da ağrı kesici kullanılabilir. Bu bir nebze olsun sizi rahatlatacak, acılarınızın azalmasına yardımcı olacaktır. Sizler de sayfanın altındaki yorum alanından kafanıza takılan soruları sorabilir, tecrübelerinizi diğer insanlara yardımcı olabilmek adına paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.