Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Gerdek Gecesi Adet Gününe Denk Gelirse Ne Olur?

Gerdek Gecesi ile alakalı merak ettiğiniz herşey Kadınlar Portalı'nda...

0 469

Gerdek gecesi, hiç şüphe yok ki hem erkek tarafı için hem de kız tarafı için oldukça heyecanlı, stresli ve kafada soru işaretlerinin dolaşıp durduğu bitmeyen bir gecedir. Özellikle kızların kafasına takılan onlarca soruya Kadınlar Portalı sitemizde yer vermeye çalışacağız. İlerleyen günlerde gerdek gecesi hakkında bilinmesi gerekenler başlığıyla uzunca bir yazı kaleme alacağız. Bugünlük gerdek gecesi adet gününe gelirse ne olur sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

Gerdek Gecesi Adetli Olursam?

Böyle bir şeyin olması imkansız değil, hatta birçok kişinin başına gelen bir olaydır. Bunu ailenizle paylaşamıyorsanız ya da düğün tarihini hesaplamış olmanıza rağmen biyolojik olay erkene alınmışsa panik yapmanıza hiç gerek yok. Öncelikle bunu eşinize izah edin. Yüzde 99 sizi anlayacaktır. Bazı tipler krizlere girebilir ancak bu pek yaşanmamaktadır.

Adetli olduğunuz zaman ilişkiye girmemeniz gerektiğinizi zaten biliyorsunuz. Eğer gerdek gecesi, düğününüzün olduğu gecenin gününde adet olmuşsanız adetinizin bittiği zamana kadar eşinize sarılıp uyumayı tercih edebilirisniz. Bu hem size unutamayacağınız günler yaşamanıza neden olacak hem de bir birinizi daha iyi tanıma fırsatı verecektir.

Gerdek Gecesini Büyütmeyin!

Bir de toplumsal baskıyı unutmamak lazım. Özellikle bazı kesimlerde gerdek gecesinin sabahında evli çiftlerin odasını ziyaret edip çarşafı kontrol etme gelenekleri devam ettiğinden dolayı bu sizi strese sokabilir, moralinizin bozulmasına neden olabilir fakat unutmayın. Siz bir kadınsınız ve kontrole gelenler de kadın olduğu için sizi anlayacaktır. Sadece adetli olduğunuzu belirtin ve tüm konuşmalardan kurtulun.

Sizler için hazırladığımız tüm gerdek gecesi yazılarına ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Sayfanın altında bulunan kullanıcı yorumları alanını inceleyerek, insanların görüşlerini okuyabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.