Gülay Yalçın
  • 5

Vivense mobilya şikayet ve yorumları alalım kızlar sizce nasıl?

  • 5

Vivense mobilya, bir Türk girişimidir. Birçok kişi vivense mobilya kimin diye merak ediyor. Kurucusunun adı Kemal Erol’dür. Kendisi Boğaziçi Üniversitesi’nden endüstri mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çok şey duydum hakkında. Başarılı bir girişimci ve başarılarının devamını dilerim.

Vivense mobilya Türk girişimi olup, yatırımcılarının çoğu yabancıdır. Fakat kimin umurunda? Gururlandırıcı bir şey böyle bir markanın Türkiye’den çıkıp, dünyaya açılıyor olması. Her şey güzel fakat merak ettiğim şey sattıkları ürünlerin kalitesidir. Bu arada Kemal Erol’ün LinkedIn hesabına şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Vivense mobilya koltuk takımları

Yukarıda paylaştığım görseldeki Siesta koltuk takımı çok hoşuma gitti. Gayet güzel görünüyor. Fiyatı 5999 TL. Daha detaylı incelemek isterseniz şuraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Vivense mobilya şikayetleri

Vivense mobilya kullananlar, bu konuda tecrübelerini bizlerle de paylaşabilirler mi? Çünkü Şikayetvar gibi sitelerde vivense şikayetleri çok fazla paylaşılmış durumda. Ekşi sözlük üzerinden de birçok olumsuz yorum yapılmış.

Hiç kullanmadım. Gelecekte mobilya almak istersem şimdiden aklımda bir fikir olsun istiyorum. Sizce vivense mobilya ürünleri nasıl? Siz de beğendiğiniz koltuk takımı modelleri yahut diğer ürünleri paylaşabilirsiniz. 🙂

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Şikayetvar’daki yorumları okumayı çok severim. Bir şey almadan önce mutlaka oradaki görüşleri okurum. Vivense mobilya ile alakalı yorumlara baktığımda yaklaşık 6700 şikayet arasında 2164’üne çözüm üretilmiş, geri kalanı halen beklemektedir. Firmanın müşteri hizmetleri çalışıyor fakat artık hepsine yetişemiyorlar mı yoksa çözüm mü olmuyor bilmiyorum. Son zamanlarda epey büyümüş bir firma vivense. Ortalama oyu ise 5 üzerinden 3.1 olarak görünüyor Şikayet var’da.