Gülay Yalçın
  • 1

Thincal nedir? Thincal 120 mg kullananlar, kullanıcı yorumları (2022)

  • 1

Thincal, etken maddesi Orlistat olan bir zayıflama ilacıdır. Koçak Farma tarafından geliştirilen thincal ilacı, eczanelerde reçete ile satılmaktadır. Satış fiyatı 180 TL civarında olup, keyfi bir şekilde alabileceğiniz bir ilaç değildir. Hatta 2021 güncel fiyatı 160,30 TL’dir.

Değildir çünkü etken maddesi olan Orlistat’ın insanlarda psikolojik bozukluklara neden olup, intihara sürükleyebilecek derecede yan etkileri bulunmaktadır. Öyle zannediyorum ki -aklı başında olan hiç kimse- zayıflama uğruna böyle bir riski göze almaz.

Peki bunu doktorlar neden hastalarına öneriyor. Çünkü doktorlar bu ilacı önermeden önce sizin metabolizmanızı kontrol ediyor, bu ilacı kullandığınızda bünyenizin bu ilacı kaldırıp kaldıramayacağına bakıyorlar. Belki de uygun gördüklerinde başka ilaçlarla destek sağlıyorlardır.

thincal 120 mg

Her neyse! Bu içeriğimizin amacı thincal 120 mg kullananlar tarafından paylaşılacak olan yorumlardır. Siz de bu ilacı kullandıysanız, başınızdan geçenleri kullanmak isteyen diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda Orlistat etken maddesi ile alakalı detaylı bir içerik hazırlamaya çalışacağım. Şimdilik sizlerie thincal yorumları ile başbaşa bırakayım.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Thincal haricinde eczanelerde satılan Wanabi Forte ve Xenical ilaçları da obezite tedavisinde doktorların reçete ettiği ilaçlar arasındadır.