Zeynep Kaplan
 • 3

Sinoz NO: 16 Miracle Oil ne işe yarar? Sinoz No:16 kullananlar ve yorumları

 • 3

Sinoz ailesinin yepyeni ürünü No: 16 Miracle Oil yani mucizevi yağ ile alakalı bu yazımda Sinoz No: 16 nedir? Nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir? gibi konuları ele alacağım. Eğer aramızda sinoz no: 16 kullananlar varsa da görüşlerini diğer KP üyeleri ile paylaşabilirler.

Sinoz No: 16 nedir?

Sinoz No: 16, içeriğinde güzellik ve cilt bakımı endüstrisinde kullanılan 16 farklı bitkisel yağı bulunduran, cildi besleyici, yenileyici, onarıcı ve nemlendirici özelliği bulunan bir cilt bakım ürünüdür.

Bu ürünü vücudunuzun hemen her bölgesinde kullanabilirsiniz. El ve ayaklardan, saçlarınıza, yüzünüzden karın bölgenize her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer kuru bir cildiniz varsa Sinoz No: 16 sayesinde kuruluktan kurtulabilirsiniz.

Sinoz No: 16’nın faydaları arasında lekeleri önleme, yaşlanmayı geciktirme, cilt bariyerini onarma, cildi besleme ve onarma gibi etkileri vardır. Oldukça güçlü bir antioksidandır. Kullandığınız bölgeye parlaklık sağlayacağı gibi sıkılaşmasında da yardımcı olacaktır.

Dediğim gibi vücudunuzun hemen hemen her yerinde kullanabilirsiniz. Dudaklarınızda kullanırsanız dolgunluk, el ve tırnaklarda kullanırsanız tırnak etlerinizin yumuşamasına neden olur. Güneşe çıkmadan önce koruyucu, güneşe çıktıktan sonra ise yatıştırıcı etkisi bulunuyor.

Sinoz No: 16 miracle oil kullananlar

Sinoz No: 16 yağı içeriği

Ürünün içerisinde kullanılan 16 farklı yağ bulunuyor. Bu yağların ne olduğunu merak edenler için hemen belirtelim:

 1. Zeytinyağı
 2. Tatlı Badem Yağı,
 3. Susam Yağı,
 4. Nar Çekirdeği Yağı,
 5. Macademia Yağı,
 6. Kuşburnu Yağı,
 7. Jojoba Yağı,
 8. Buğday Yağı,
 9. Avokado Yağı,
 10. Argan Yağı,
 11. Hindistan Cevizi Yağı,
 12. Ayçiçek Yağı,
 13. Havuç Tohumu Yağı,
 14. Baobab Yağı,
 15. Üzüm Çekirdeği Yağı
 16. Monoi Yağı

Evet. Şimdilik ürün ile alakalı söyleyeceklerim bu kadar. Bu bilgiler sinoz.com.tr sitesinden alınmış olup, ürünü satanların iddialarıdır. Gerçekten bu şekilde midir? Henüz kullanmadım. Yakında kullanıp, yorumlarımı da paylaşacağım.

Sinoz No: 16 kullanıcı yorumları

Sinoz No: 16 miracle oil, her şişesi 100 ml olup satış fiyatı ise 119 TL’dir. Eğer arkasında Sinoz varsa büyük ihtimalle kaliteli ve iyi bir üründür. Eğer aramızda sinoz no: 16 kullananlar varsa lütfen tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.