Ceren
  • 1

Siğillerden kurtulmak için dua var mı? Siğillerimden nasıl kurtulurum?

  • 1

Biliyorum! Birçok kişi neden doktora gitmiyorsun, tedavi ol diyecek fakat siğillerden kurtulmak için bildiğiniz dua yahut da dualar var mı? Doktor seçeneği uzun bir süreç gerektirdiğinden dolayı beklemeye ve ilaçları kullanmaya devam ediyorum fakat bir an önce bu siğillerden kurtulmanın başka bir yolu yok mudur?

Çünkü önceden duymuştum bir şekilde fakat kime sorduysam bir cevap bulamadım. İncir ağacı yaprakları da işe yarıyormuş dediler. Koca karı ilaçlarını da deniyorum. Eskiden okuyup üfleyerek hallediyorlarmış. Bu konuda tecrübesi olan var mı? Ne yapmak gerekir? Lütfen yardım edin.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Bir tanıdığımız vardı ne kadar doktora gittiyse verdikleri ilaçlar geçici çözüm oluyordu. Birkaç ay sonra siğiller tekrardan çıkıyordu. Bizim oralarda siğil kürtçe baluk demekti. Balük deriz sürekli. Sonra okuyup üfleyen birinin yanına gittiler. Çarşamba günleri gidip ayın da durumuna göre dua okuyordu. İnanması güç ama bir daha da siğil filan çıkmadı o tanıdığımızda. Normalde pek inandığım şeyler değildir ama olmuştu.