Kübra Polat
  • 0

Shine Beauty Leke Kremi kullananların yorumları & şikayetleri

  • 0

Shine Beauty Leke Kremi. Instagram’da @Shine.beauty.official adlı bir sayfalarının olduğu iddia ediliyor. Bu sayfaya girdiğim zaman Nuray Filik adında bir hesap çıkıyor. Satışını yapan başka sayfalar var mı diye baktığımda bir şey bulamadım açıkçası.

Yabancı bir internet sitesi var shinecosmetics.com diye fakat burada Türkçe destek yok. Her şey yabancı. Şikayetvar.com sitesinde toplamda shine.beauty.official instagram hesabı için 23 şikayet yapılmış. Kötü Çıktı isimli internet sitesinde de messenger konuşmaları paylaşılmış.

İşin ilginç tarafı bu şikayetlerden 10 tanesine cevap verilmiş ve şikayetler yayından kaldırılmış. Üstüne üstün teşekkür edilmiş. Demek ki çözüm üretiliyor. Bu güzel bir şey.  Ürün ile alakalı şikayet var karnesi şu şekildedir:

shine beauty official şikayet

Shine Beauty leke kremi kullananlar

Bunun dışında resmi internet siteleri var mıdır? Bilmiyorum. Hangi ürün satılıyor bilmiyorum. Buradan satın aldığınız hesapları paylaşabilirsiniz. Ayrıca fiyatı ne kadar, memnun kaldınız mı, yan etkileri var mıdır bu gibi soruların cevaplarını da yazarsanız faydalı olacaktır.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Gerçekten kandırıyorlar insanları ben kullandım pişman oldum instagram sitesinden birde beni engellediler hiç bir faydası yok