Rukiye
  • 3

Sevdiğin birini rüyada görme duası nasıl yapılır?

  • 3

Sevdiğin kişiyi rüyada görme duası diye bir dua var mı bilmiyorum. Normalde yatmadan önce dua ederek uyumaya çalışırım fakat birini rüyada görmek için okunacak dua hangisidir açıkçası bilmiyorum.

Ya da böyle bir dua var mıdır onu da bilmiyorum. Mesela ben her gece yatmadan önce Allah’ım lütfen göster bana diyerek uyuyorum. O nedenle böyle bir duayı peygamber efendimiz yapmış mıdır ya da neler okumak gerekir bilenler paylaşabilir mi?

Bu arada sevdiğin kişiden kastım vefat etmiş bir yakınımdır. Yani belki bu şekilde sevgilisini yahut da arkadaşını rüyada görmek isteyen içinde geçerli olabilir. Var mı böyle bir dua arkadaşlar. teşekkürler.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Rukiye böyle bir dua yok diye biliyorum. Yani özel bir duası yok birini rüyada görmenin ama bence Allah’a gönülden dua eder, görmek istediğin kişinin hayaliyle yaşarsan görürsün diye düşünüyorum. Rüyan iyi mi olur kötü mü olur bilmiyorum ama görme ihtimalin vardır.

  2. Bir şeyi rüyada görmenin en iyi yolu sürekli onu düşünmektir. Bu bir insan olabileceği gibi bir eşya, nesne veya mekan da olabilir. Fakat göreceğin rüya hangi surette görünür bilemem. Bunun için belki Allah’ım hayırlısını göster diye dua edilebilir.

  3. Böyle bir dua olmuş olsaydi ben her gün sevgilimi rüyamda görürdüm her halde :): o kadar dua ettim allahim rüyamda göster diye ama benim dualarım kabul olmadı. Belki de yeterince istememişim ama bilmiyorum. Bildiğim böyle bir dua yok.