Kübra Polat
  • 0

Serdar Kuzuloğlu kimdir? Sezen Aksu, bu ve bunun gibileri hiç bitmeyecek!

  • 0

Serdar Kuzuloğlu, Twitter’da gündem olduktan sonra gördüğüm bir isimdir. Hakkında pek bir şey bilmiyorum, daha önce duymadım ve tanımıyorum. Kendisinin doğum tarihi 22 Ağustos 1974 olup Radikal gazetesi, Cumhuriyet, Posta gibi yerlerde yazmışlığı varmış.

Twitter’da #SerdarKuzuloğluHaddiniBil etiketine tıkladıktan sonra Hazreti Adem’e ve Hazreti Havva’ya hakaret ettiğini ve “Salak Adem” cennettesin oğlum, her şey ayağının altında ne bela arıyorsun, bütün olay öyle başlar “Aptal“. ifadelerini kullanmış.

Acıdım açıkçası. Orada içinde biriktirdiği kini kusmuş. Sadece Hazreti Adem’e değil, onun nezdinde bütün inançlara hakaret etmek istiyor da yaşadığı ülkede daha ilerisine gidince başına nelerin geleceğini tahmin ettiğinden dolayı yapamıyor.

Bu şahıstan önce de Sezen Aksu’nun bir şarkısı gündem oldu. Onu da dinlememiştim. Dinlediğim biri de değildir. Fakat o da bir şarkısında Hazreti Adem ile Hazreti Havva’ya hakaret etmiş. Hakettikleri şekilde karşılık görürler umarım.

İnanmadıkları belli. Müslümanları veya hiç bir inancı benimsemedikleri ortada fakat nefretlerini, kinlerini başkalarının inançlarına hakaret ederek göstermeye çalışmak zavallılıktan başka bir şey değildir.

Kendilerine yazık ediyorlar.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Bunlar kendilerini bir şekilde tatmin ediyorlar. İnsanlıktan nasibini almamış insan. Kendin inanmıyorsan başkalarının inançlarına saygı duy. Ne yani başın göğe mi erdi şimdi sen böyle deyince? O salondaki birkaç insanı güldürdüğün için sana altın madalya mı taktılar? Ayıp ya hu.