Elif Demir Öztürk
  • 4

Seksenler Şule Güven kimdir? Kaç yaşında? Birol Güven’in nesi oluyor?

  • 4

Seksenler dizisini izliyorsanız mutlaka Ferhunde karakterini görmüş ve içinizden “kim bu güzel kadın” demiş olabilirsiniz. Burada Şule Güven kimdir? Kaç yaşında, nereli gibi soruları merak edenler için cevaplayacağım.

Şule Güven ile Birol Güven arasında bir bağ var mı diye merak ediyorsanız hemen söyleyeyim. Akrabalar. Kendisi Birol Güven’in yeğeni oluyor. Yani Şule Güven’in babası Ali Güven ile Birol Güven kardeşler.

Şule Güven’in doğum tarihi 27.07.1982’dir. Memleketi Kocaeli’dir. Evli ve 1 çocuk annesidir. Kocasının adı Ercan Atay olduğundan dolayı resmi adı ve soyadı da Şule Güven Atay’dır. Kızlarının adı ise Rüya Atay’dır. Güzel bir kız maşallah.

Şule Güven’in burcu nedir diye merak ediyorsanız Aslan olduğunu söyleyebilirim. Doğum tarihini paylaştım fakat yine de şule güven kaç yaşında diye merak ediyorsanız 40 yaşındadır diyebilirim.

Seksenler dizisinde Ferhunde karakterini canlandırıyor. Sadece seksenler dizisi oyuncusu değil, aynı zamanda dizinin parasal konularıyla da ilgilenmektedir. Instagram’da takip etmek isterseniz bağlantısını bıraktım:

https://www.instagram.com/sulecikk/

Şimdilik şule güven ile alakalı söyleyeceklerim bu kadardır. Siz de başka bilgilere sahipseniz paylaşmayı ihmal etmeyiniz. 🙂

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Seksenler Ferhunde rolünü çok güzel yapan bir oyuncu. Başarılarının devamını dilerim. Seksenler dizisindeki bütün oyuncular ayrı ayrı değerli gözümüzde. Bu tarz dizilerin devamını halktan biri olarak istiyorum. Öpüşme sahnesi yok. Açık saçıklık yok. Ahlaksızlık yok. Ailecek izlenebilecek nadir yapımlardan biridir Seksenler.

  2. İçindeki güzel çocuğun ruhu yüzüne yansımış güzel bir kadın. Birol Güven’in yeğeni diye biliyorum.