Gülay Yalçın
  • 1

Şehinşah’ın eski sevgilisi Ceyda Yılmazer kimdir? Kaç yaşında, nereli, doğum tarihi

  • 1

Şehinşah’ın doğum tarihi 27 Aralık 1986 olup, doğum yeri ise Erzincan’dır. Küçük yaştan beri Rap müziğine olan bağlılığı onu son yılların en iyi rap sanatçılarından biri yaptı. Şehinşah takma adı olup, gerçek adı ise Ufuk Yıkılmaz’dır.

Şehinşah yaptığı müzikler ile milyonlarca kişi tarafından dinlenilmektedir. Sosyal medya hesaplarının toplamında 1 buçuk milyonun üzerinde kişi takip ediyor kendisini. Her şarkısı milyonlarca defa dinlenen ünlü rapçi Şehinşah’ın eski karısı kimdir? ve neden boşandılar?

Ceyda Yılmazer kimdir?

Ufuk Yıkılmaz’dan 6 yaş küçük olan Ceyda Yılmazer’in doğum tarihi 1992’dir. Kendisi de bir rapçi olan ceyda yılmazer 2014 yılında Şehinşah ile evlenerek dünya evine girmiştir. Birçok şarkısı bulunan Ceyda Yılmazer şimdilerde Instagram üzerinden ve TikTok üzerinden takipçileri için içerikler üretmekte, paylaşımlar yapmaktadır. Zaman zaman şarkılarını Youtube üzeirnden de paylaşan Ceyda Yılmazer’in 5 yaşında Atlas Yıkılmaz adında, Ufuk Yıkılmaz’dan olma bir oğlu vardır.

Geçtiğimiz yıl Ceyda Yılmazer, eşi Şehinşah’ın kendisini tehdit ettiğini ve darp ettiğini iddia ederek emniyete şikayette bulunmuştu. Bunun üzerine mahkemelik olan ikili, resmi olarak boşanarak ayrılmışlardır. Atlas Yıkılmaz ise belli bir yaşa gelinceye kadar annesininde yanında kalacaktır.

Şehinşah ile ceyda yılmazer kimdir?

Şehinşah’ın instagram hesabı

Şehinşah’ın instagram hesabını ziyaret etmek istiyorsanız @sehinsah bağlantısına tıklayınız.

Heyceyn’in instagram hesabı

Ceyda Yılmazer’in  instagram hesabını ziyaret etmek istiyorsanız @heyceyn bağlantısına tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Ceyda Yılmazer’in rapçi olduğunu bilmiyordum. Sosyal medya fenomeni ve şarkısı yok diye biliyorum. Şimdilerde ne alemde onu da bilmiyorum ama rapçi değil.