Zeynep Kaplan
  • 2

Moringa çayı eczanelerde satılıyor mu? Moringa çayı öldürdü mü?

  • 2

Moringa çayı, kilo vermek isteyen kişilerin  yıllardır tercih ettiği bir bitkisel gıda takviyesidir. Hatırlıyorum 3 yıl önce filan 49 TL, 59 TL gibi fiyatlara satılıyordu. Şimdilerde ise fiyatı epey düşmüş durumda. Normalde internette satışı yapılan bu bitki çayını bazı eczanelerden temin edebilirsiniz.

Moringa çayı nedir?

Etken maddesi Oleifera olan moringa çayının satış fiyatı 19 TL’dir. Reçete ile satılmaz. Her eczanede bulunmayabilir. Bazı eczaneler ilaçların dışında bu tarz bitki çaylarını da satıp, para kazanabilirler.

Moringa çayı öldürdü haberleri doğru mu?

Google’da moringa çayı diye arattığım zaman karşıma “moringa çayı öldürdü”, “moringa çayı yorumları”, “moringa çayı zararları” şeklinde öneriler çıktı. Merak ettim. Biraz araştırdım fakat -çok şükür- kimsenin moringa çayı içtiğinden dolayı öldüğünü görmedim.

Belki de insanlar “Acaba kimse moringa çayı içerek öldü mü?” diye merak edip aratmışsa, Google’da en çok sorgulanan kelimeler olarak bu ifadeyi insanların karşısına çıkarıyor.

Moringa çayı kullanıcı yorumları

Evet. Her popüler ürün gibi moringa çayının da popülaritesi bittiği zaman birçok eczane artık sipariş vermeyi bırakmış olabilir. Halen bazı eczanelerde satışı yapılan bu bitkisel çay ile alakalı olarak sizler de yorumlarınızı, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.