Kübra Polat
  • 1
ANKET

Moringa çay öldürdü mü? Moringa çayı kullananlar, şikayet ve yorumları

  • 1

Anket sonuçları

Oy kullanabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Görüşünü belirt, ankete katıl...

Moringa çayı, anavatanı Hindistan olan moringa bitkisinin yapraklarından elde edilen bitkisel bir çaydır. Yağ yakıcı özelliği sayesinde kilo vermek istiyorum diyenlerin tercih ettiği bir üründür.

Google’a moringa çayı yazınca önerdiği sonuçlar arasında “moringa çayı öldürdü“, “moringa çayı şikayet yorumları” gibi sonuçlar çıktı. Merak ettim. Dedim -inşallah- kimse bu çayı içtiği için ölmemiştir.

Sonra Google’da 5 sayfada yer alan sitelerin çoğuna girdim. – bazıları virüslü siteler olduğundan direkt es geçtim- Böyle bir bilgiye ulaşamadım. Youtube’da  Show Haber tarafından yayınlanan bir video vardı.

Bu videoda “Zayıflama çayı öldürüyordu” diye başlık kullanmışlar. Fakat bu videonun moringa zayıflama çayı ile uzaktan yakından alakası yoktur.  Aşağıda ekledim. İzleyebilirsiniz.

Her neyse. Moringa çayı faydaları çok olan bir bitkisel gıda takviyesi olsa da bazı yan etkileri de bulunmaktadır. Bu yan etkilerinden biri de hamileleri ilgilendiriyor. Moringa çayı yan etkileri:

  1. Mide ekşimesi
  2. İshal olma
  3. Mide bulanması
  4. Gebelikte düşük yapma
  5. Rahimde kasılma oluşması

Yukarıda sıraladığım bu maddeler moringa çayı yan etkileri arasında olup, gebelerin bu çayı kullanması tavsiye edilmiyor. Nedeni ise düşük ihtimalinin olmasıdır.

Moringa çayı şikayet yorumları

Moringa çayı kullanıcı yorumları

Trendyol gibi sitelerde moringa tea satış fiyatı 27 TL ile 79 TL arasında değişmektedir. Paket içeriği, çay sayısı bu fiyat değişiminin nedenleri arasındadır.

Siz de bu çayı denediyseniz, lütfen yorumlarınızı diğer kullanıcılar ile paylaşınız. Söz sizde canlarım.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Sevgili kadınlar! Biliyorum kilo vermek için yapmayacağımız bir şey yoktur Buna içinde ne olduğunu bilmediğimiz zayıflama ilaçları adına satılan ürünleri kullanmak da dahildir. Fakat yapmayın lütfen. Kilo vermek için bilmediğiniz ürünleri kullanmayın. Hangi ürün olursa olsun. Doktorunuz önermemişse kullanmayın. İnsan canını hiç böyle bir şey için riske atar mı yahu.