Kübra Polat
  • 3

Leke giderici ürünler (kremler, losyonlar, ilaçlar) kullanıcı yorumları 2022

  • 3

Cilt lekeleri genel itibariyle büyük sağlık problemleri olmasa da görüntü nedeniyle insanın canını sıkan büyük sorunlardır. Birçok cilt lekesi tipi bulunuyor. Güneş lekeleri, yanık lekeleri, doğum lekeleri, sivilce lekeleri vs..

Elbette bu lekelerden kurtulmanın yolları bulunuyor. Bazıları bitkisel çözüm yöntemleri ile hallolurken bazıları için kimyasal maddeler gerekiyor. Elbette doktora gitmek, en başta yapmamız gereken iştir.

Maalesef Türk toplumu olarak biz kendi kendimize hastalıkları teşhis edip, kendi kendimize ilaç reçete etmekte çok mahirizdir. Fakat bu yanlış. İşin uzmanına görünmek her zaman yapılması gereken şeydir.

İslam peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v.) yüz yıllar önce işin ehline bırakılması gerektiğini ümmetine tavsiye etmiştir. Bu da bize doktorlara görünmenin sağlığımızı iyi etmekte ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Yine de cilt lekelerine iyi gelen ilaçlar hakkında bir tecrübeniz olmuşsa bu konu hakkında araştırma yapanlar için bilgi paylaşımında bulunabiliriz. 🙂

Siz de gerek cilt lekelerine iyi gelen bitkisel kürler olsun gerekse kullanmış olduğunuz cilt lekelerini gideren ilaçlar varsa lütfen yorum alanından paylaşınız.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Kadınlar Portalı’nda paylaşılan leke giderici ürünler ile alakalı daha fazla bilgi almak isterseniz şu bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır:

    https://www.kadinlarportali.net/search/leke+giderici