Kübra Polat
  • 1

Laventin Leke Kremi Eczane Fiyatı ne kadar? Kullananlar ve Yorumları

  • 1

Laventin leke kremi eczane fiyatı ne kadar? Eczanelerde satılan leke kremi. En azından öyle iddia ediliyor. Satış fiyatı 99 TL ile 109 TL arasında değişmektedir. Laventin leke kremi kullananlar, ürün ile alakalı yorumları ve -varsa- şikayetleri burada paylaşıyorlar.

Laventin leke kremi nedir?

Ürünü satan sitelerde %100 bitkisel yağlarla hazırlanmış bir leke giderici krem olduğu iddia ediliyor. Eczanelerde satışı yapıldığı iddia edilmişse de birkaç eczaneye sordum bu ürünü satmadıklarını söylediler.

Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korucu özelliği bulunmaktadır. Güneşe karşı hassasiyeti olanlar denemişlerse lütfen işe yarayıp yaramadığını paylaşsınlar.

Resmi internet sitesinin laventin.com.tr olduğunu tahmin ediyorum. (Bu konuda emin değilim). Sizin bu konuda bildikleriniz varsa lütfen yorum kısmından belirtiniz.

laventin leke kremi yorum

Laventin leke kremi hangi lekeleri giderir?

Galiba laventin leke kremi en çok sivilce lekelerini gidermek için satın alınıyor. Birçok kişi sivilce lekelerinden, aknelerden şikayetçi. Bu ürünün bu lekeleri giderdiği belirtilmiştir.

  1. Doğum lekeleri
  2. Güneş lekeleri
  3. Sivilce lekeleri
  4. Siyah noktalar

Bunların yok olmasında etkili olduğu gibi gözenekleri sıkılaştırarak güzel bir görünüm kazandırır. İçinde bulunan Vitamin E sayesinde cildinizi besler ve kollajen etkisi gösterir.

Laventin leke kremi eczane fiyatı

Laventin leke kremi, her cilt tipi için kullanılabilir. Az önce de ifade ettiğim üzere gittiğim birkaç eczanede bu ürünü bulamadım. Satış fiyatı muhtemelen 100 TL’den aşağı değildir.

İnternetten baktığımda ise Trendyol’da normal satış fiyatının 199 TL olduğu fakat -sözde- yüzde 46’lık bir indirimle 108 TL’ye satıldığını gördüm. Ekran görüntüsü aşağıdadır.

Laventin leke kremi 150 ml kullananlar

HepsiBurada internet sitesinde ise normal satış fiyatı 109 TL olup, yüzde 9’luk bir indirimden sonra güncel satış fiyatının 99 TL olduğunu söyleyebilirim. Ekran görüntüsü aşağıdadır.

İlginç bir şekilde Çiçek Sepeti internet sitesi de kozmetik ürünleri satmaya başlamış. Orada da bu ürün 129 TL’den 99 TL’ye düşürülmüş. En azından öyle gösteriliyor insanlara.

Laventin leke kremi kullananların yorumları

Bu ürün ile alakalı söyleyeceklerim bu kadar olup. Dilerseniz siz de çevrenizde bulunan eczaneleri bu ürün için ziyaret edin. Eğer bulamazsanız İnternetten sipariş etmeyi deneyin -eğer satın almak istiyorsanız-.

Instagram sayfalarında veya WhatsApp gruplarında da bu ürünü satanlar var. Sizler de laventin leke kremini kullananlardan biriyseniz lütfen işe yarayıp yaramadığını Kadınlar Portalı forum üyeleriyle de paylaşınız.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.