Dilek Kaya
  • 0

Kaçak bir şekilde Sahte ehliyet almak en son çare gibi görünüyor

  • 0

Kızlar selam. Kafayı yiyeceğim. 6 defadır direksiyon sınavına giriyorum her defasında da mutlaka bir yerlerde hoca yanlış bulup ehliyeti vermiyor. Nerede yanlış yapıyorum demeyin. Çok heyecanlı biriyim. Bir araba görürsem hemen panik yapıyorum.

Artık Google’a sahte ehliyet nasıl alınır, kaçak ehliyet almanın yolları nelerdir diye aratmaya başladım. En son çare bu şekilde alacağım ama fiyatları çok yüksek. Tabii illegal olması da ayrı bir şey.

Var bazı siteler ama polisler mi hazırlamış başkaları mı hazırlamış bilmiyorum. Korkum böyle bir yola başvurduktan sonra daha büyük cezalar alıp, hapse girmektir. Böyle saçma bir soru sorduğumu biliyorum ama siz ne tavsiye edersiniz?

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Dilek sakın böyle bir şeyi aklından bile geçirme. Evrakta sahtecilik suçu en az 2 yıldan başlıyor diye biliyorum. Sahte ehliyet almanın para cezası bir yana siciline işler, hayatın boyunca karşına çıkar bu durum. Gerekirse 10 defa gir sınavına fakat sahte evrak işlerinden uzak dur.

  2. Canım ben yazılı sınavı geçtim de araba sürerken çok heyecanlanıyorum. Sahte ehliyet alsan bile araba kullanamıyorsan benim gibi sıkıntı olur. Ayrıca boşver kaçak işleri. Yasalara aykırı gelmek çözüm değildir. Bir yerden mutlaka çıkar.

  3. Nedir diye bir bakayım dedim. Baktım ki kaçak işler. Yorumu bırakıp çıkıyorum. Başka da bir şey söylemiyorum.

  4. sahteehliyet.com güvenilir bir site denemenizi öneririm hanımlar, ben oradan geçici olarak almıştım o ehliyet ile sürmeyi öğrendim ve sonra gittim kendim aldım