Kübra Polat
  • 0

Son dakika: İstanbul’da ekmek 4 TL oldu! Allah yardımcımız olsun

  • 0

İstanbul’da ekmek 4 TL oldu. Başka ne denir, ne söylenir bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden. Şu anda her ilçede değil ama bazı ilçelerde 1 adet 250 gram ekmek fiyatı 4 liradan satılıyor. Bazı ilçelerde 3 buçuk TL ve genelde ise 3 liradan satılıyor.

2021 yılında bu konuyla alakalı yine sosyal medyada “ekmek 4-5 lira olacak” diye gündemler olmuştu fakat o zaman yetkililer çıkıp “böyle bir şey mümkün değildir. gereken önlemler alınacaktır” şeklinde açıklama yapmışlardı.

Aradan birkaç ay geçmeden görüyoruz ki ekmek 4 tl oldu. Şimdilerde ise başka yetkililer İstanbul’da ruhsatsız çalışan fırınların olduğunu. Bunların önüne geçilmezse ekmek fiyatlarına keyfi zamların geleceğini söylüyor. Öyle ki birkaç ay içinde ekmek fiyatı 5 lirayı da geçebilir diyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Diğer illerimizde ekmek fiyatları nasıl? İnşallah aldığınız maaşlar ile aylık geçiminizi sağlayabiliyorsunuzdur. Tabii ki her şey aylık geçim değildir fakat şimdilik en azından bunu yapabiliyoruzdur diye düşünmek istiyorum.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Bunlar daha iyi günlerimiz. Her şey gün geçtikçe zamlanıyor. Dünya gittikçe yaşanılamaz bir hale geliyor. Sonumuz nasıl olacak hiç merak etmiyorum. Her defasında daha beter bir güne uyanınca sonumuzu tahmin etmek zor olmasa gerektir.