Cemile Aydın
  • 0

Güliz Aybay Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler Nelerdir?

  • 0

Gönül Dağı‘nın bir başka oyuncusu da Avukat Zeynep Uysal’dır. Yani Hemşire Elif’in kız kardeşi. Üniversite okuduğu için dizide pek görünmedi. Bi ara Elif’in nişanlılık döneminde göründü. Sonrasında yine eğitimi için okulunu bitirmeye gitti.

Doğru konuşmak gerekirse gerçek hayatında da kapalı bir genç kız olduğunu düşünmüştüm. Çünkü evde bile baş örtüsüyle oturduğundan dolayı dedim ki her halde kimsenin yanında başını açamadığından dolayı evin içinde de baş örtüsüyle oturuyordu. Fakat öyle değilmiş.

Avukat Zeynep, Güliz Aybay kimdir?

Güliz Aybay Kimdir?

Güliz Aybay, doğum tarihi 9 Temmuz 1996’dır. Yengeç burcudur. 2022 yılı itibariyle  26 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde aldı. Memleketi ise İstanbul’dur.

Maşallah diyelim gözleri çok güzel. Kendisi zaten güzel. Yolu açık olsun. Başarılarının devamını dilerim.

Güliz Aybay daha önce birkaç projede rol aldı. Bunlardan ilki 2019 yılında yayınlanmış olan Yaralı Kuşlar dizisidir. Sonraki projesi ise Eflin adlı kısa film projesidir. Bu proje 2020 yılında yayınlandı.

Son olarak zaten birçok kişinin bildiği üzere 2020-2022 yılları arasında yayınlanan ve halen yayında olan Gönül Dağı dizisinde rol almaktadır.

Güliz Aybay resimleri

Güliz Aybay’ın Oynadığı Diziler

  1. Gönül Dağı (Zeynep) (2020)
  2. Eflin (2020)
  3. Yaralı Kuşlar (2019)

Eğer instagram hesabını takip etmek isterseniz @gulizaybay bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Canım Allah seni inandırsın aynı şeyi ben de düşündüm. Dedim her halde kardeşinin yanında da başını açmıyorsa normal hayatında da kapalı bir kadındır diye fakat sonradan instagram prfilne bakınca gördüm ki öyle değilmiş :).