Kübra Polat
  • 0

Göze kalem çekmek (göz kalemi nasıl çekilir?)

  • 0

Göz kalemi nasıl çekilir diye merak eden kızlar için burada kısaca göz kalemi çekmek ile alakalı detay paylaşmak istedim.

Biz kadınlar makyaj konusunda oldukça ciddi ve özen gösteren bir tavır içinde oluruz. Bundan mütevellit de, yaptığımız makyaj tamamen kusursuz olmalı.

Gözlere kalem çekmek de oldukça düzenli yapılması gereken bir makyajdır. Bunun bazı yöntemleri vardır. Eğer bu yöntemleri yerinde kullanırsanız, çok daha düzgün bir şekilde göze kalem çekimini yaparsınız.

Ne Şekilde Göze Kalem Çekilmeli?

Elyener kullanırken, Kirpik kısımlarınızın bazı yerlerini orantısız bir şekilde uzatma ve kalınlaştırma yapmayın. Sadece bazı bölgelerinde ince uzantılar ve çıkıntılar bırakabilirsiniz.

Ayrıca Göz renginizi soluk bırakacak çekimleri de asla yapmayın. Gözleri renkli olan kadınlar, göz renklerine uygun, asla gölgede bırakmayacak bir Kalem çizimi yapması gerekir.

Kahve gözlere sahip olanlar da, göz hatlarını daha belirgin hale getirmek için, daha açık tonlar kullanmaları gerekir.

Göz kalemi seçerken nelere dikkat edilir?

Göz Kalem Seçiminde, gözlerinizin rengi ve şekli, sonrasında Makyaj tercihlerinize uygun olan Kalem tercihleri çok daha ön plana çıkması gerekiyor. Bu yapıldığı zaman, daha kusursuz ve daha belirgin bir yüz şekliniz olacak.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.