Kübra Polat
  • 0

Gönül Dağı Asuman ile Ramazan’ın ayrılması çok kötü oldu!

  • 0

Gönül Dağı dizisini izliyor musunuz bilmiyorum fakat ilk bölümden itibaren beni kendine resmen bağladı. Dizinin bana göre en iyi ikilisi Ramazan ile Asuman’dır. Özellikle Ramazan’ın rolü gayet iyi ve kendisi bu rolü çok güzel bir şekilde icra ediyor.

Son birkaç bölümdür Ramazan ile Asuman’ın arası Asuman’ın babası Münir Başkan’ın sağlık sorunları nedeniyle limoniydi. Asuman’ın annesi de Münir Başkan yatalak olduğu gerekçesi ile Asuman’a baskı uygulamış ve bu aşkın olmayacağını sert bir dille kızına uyarmıştı.

Tabi gönül ferman dinlemez. Bu aşıkların yüreklerindeki kor yakmaya devam ederken Gönül Dağı’nın 51. bölümünde Münir Başkan, kızı Asuman’a bir şeyler anlatmaya çalışmış ve artık bu evliliğe izin verdiğini bir şekilde kızına anlatmıştı.

Sahi Asuman’ın annesi nereye kayboldu anlamadım. Son birkaç bölümdür ortalarda görünmüyor. Dizi yönetimi bu konuda ne yaptı bilmiyorum ama insan kocasını bu halde bırakıp bir yere gider mi? Pek mantıklı gelmedi.

Neyse Münir Başkan izin verdi vermesine fakat Ramazan, Mezarcı İlyas’ın kızı Asya’nın görgüsüz biriyle evlenmesine razı olmadığından dolayı -tabii bu kararda Gülsüm Öğretmen’in rolü de çok büyük- Asya ile evlenmeyi kabül etti.

Haydaaaa. Kabül etti etmesine fakat Asuman daha Ramazan’a babasını izin verdiğini söylemedi ki. Günler geçtikten sonra Asya ile Ramazan’ın nişan günü gelip çattı.

Nişan günü Cemile, Asuman’ın Ramazan ile konuşmadığını ve Münir Başkan’ın artık izin verdiği haberini amcaoğullarına söyleyince onlarda bunu Ramazan ile paylaşmayı uygun gördüler.

asya ramazan nişanlandı

Neyse uzun lafın kısası Ramazan’a bu durum iletildi fakat o Asya’ya söz verdiğinden dolayı Asuman ile değil, Asya ile evlenme yolunu seçti. Tabii ki içi yana yana, yüreği parçalana parçalana böyle bir evliliğe onay verdi fakat ne çare.

Şimdilik Asuman ile Ramazan ayrılmış gibi görünüyor. Benim tahminime göre ilerleyen bölümlerde bir şekilde yeniden bir araya geleceklerdir fakat senarist arkadaşlar bunu nasıl bağlarla bilemiyorum. Bekleyip göreceğiz. 🙂

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Uzun bir aradan sonra güncellemek istedim. Tahmin etiğim gibi Ramazan ile Asuman yeniden kavuştu. Güzel de oldu. Devamında umarım geçimsizlik nedeniyle ayrılık yaşanmaz. Çünkü bu gibi büyük aşklarda büyük hayal kırıklıkları da yaşanabiliyor. Birlikte bekleyip göreceğiz.