Gülay Yalçın
  • 0
ANKET

Gello yüz bakım maskesi faydaları nelerdir? Kullananlar ve Yorumları

  • 0

Anket sonuçları

Oy kullanabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Görüşünü belirt, ankete katıl...

Son zamanlarda epey adını duyduğum Gello Cosmetics’e ait olan gello yüz bakım maskesi ile alakalı merak edilen bazı sorulara burada yanıt vermek istiyorum.

İnternetten gello yüz bakım maskesi kullananlar tarafından yayınlanmış olan kullanıcı yorumları okudum. Genel itibariyle memnun kalınmış bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Tabii memnun kalmayanlar da var. Dilerseniz gello yüz maskesi şikayetleri diye aratarak bu olumsuz yorumları okuyabilirsiniz.

Gello yüz bakım maskesi yorumları

Gello yüz bakım maskesi nedir?

Doğal bileşenlerden oluşan bu yüz maskesi ile cildiniz daha pürüzsüz ve daha doğal bir görünüme kavuşabilir. Birçok maskede olduğu gibi bu ürün içinde de “Kil” bulunuyor.

Bu özelliği sayesinde yüzünüzü yağlanmaya karşı korur. Sivilceleri azaltır, akneleri yok eder. Yine içindeki doğal bileşenler sayesinde sivilcelerin oluşmasını azaltır.

Bu yüz maskesi, 100 ml kutusu 59,90 TL, 2 adet 100 ml kutusu ise 74,90 TL’ye satılmaktadır. Her türlü cilt için uygun olduğu iddia ediliyor. Satışını yapan kişiler kimyasal içermediğini söylüyor.

Gello yüz bakım maskesi nasıl kullanılır?

Her yüz maskesinde olduğu gibi öncelikle yüzünüzü iyice temizleyiniz. Duruladıktan sonra yüzünüze maskeyi yedirerek uygulayınız. Yaklaşık 20 dakika filan kurumasını bekledikten sonra ılık suyla yavaş yavaş yıkayınız. Hepsi bu kadar. Bu işlemi haftada 3 defa tekrar etmeniz tavsiye ediliyor.

Gello kil maskesi kullananlar

Hamilelik döneminde yüz maskesi kullanılır mı?

Bu ürün ile alakalı olarak içinde tamamen doğal bileşenler olduğu için ürünü satan kişiler / firmalar hamilelik döneminde kullanımı için bir engel olmadığını söylüyorlar.

Gello yüz bakım maskesi kullananlar

Sevgili hanımlar! Gello Cosmetics ürünleri ile alakalı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz? Bu sayfada yer alan gello yüz bakım maskesi kullanıcı yorumları bölümünden, ürün ile alakalı memnun kalıp kalmadığınızı yazabilirsiniz.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Kızlar ben de gello cosmeticsten bu yüz maskesini aldım. İnternetten yorumları okuduğumda herkes çok memnunum çok güzel bir ürün diye yorum yapmıştı. Ben aldım hiç bir değişiklik olmadı. Yüzümdeki sivilcelerde ne azalma oldu ne de bir değişiklik. Bilmiyorum. İyi düşünün lütfen.

  2. Kozmetik Deryam diye biri vardı instada. Şimdi bulamadım linkini ama o da satıyor bunları güvenilir midir acaba? Buradan alan kimse varmı?

  3. Bu krem ile alakalı yorumları ve şikayetleri okurken birkaç kişiden kızarıklık yaptığını okudum. Bu ürünün %100 bitkisel olduğunu sanıyordum. Başka hangi maddeler var ki bu şekilde kızarıklığa neden oluyor?