Gülay Yalçın
  • 1

G5 masaj aleti kullananlar ve G5 masajı yaptıranların yorumları (2022)

  • 1

G5 masajı, titreşim yoluyla vücudunuzun belirli bölgelerinde sıkılaşma sağlayan ve sonuçları itibariyle selülit giderici bir masaj yöntemidir. G5 masaj aleti ise, bu yöntemin uygulanmasında kullanılan araçtır.

Son zamanlarda g5 masaj aleti yorumları aratan kişiler, bu ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ediyor. Normalde özel kliniklerde yapılan bu yöntemi isnanlar ev tipi g5 masaj aleti satın alarak, evlerinde yapmak istiyor.

Bu yazımızda, G5 masaj aleti kullananlar tarafından paylaşılacak gerçek kullanıcı yorumları ile birlikte g5 masajı yaptıranların yorumları yer alacaktır. Eksiği ve fazlasıyla bu yöntem hakkındaki tecrübeleriniz, bu masajı yaptırmak isteyenlere fikir verecektir.

Not: İzleyeceğiniz videoda bu yöntemin evde yapılmaması tavsiye ediliyor. Bu konuda bilgisi olanlar veya evde yapılıp yapılmaması ile alakalı aksi fikirleri olanlar yorum alanından paylaşabilirler mi?

Ayrıca Youtube’da kanalı bulunan Sibel Kırbaş’ın g5 masajı ile alakalı paylaştığı videoyu izleyerek, yöntem ile alakalı daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.