Elif Berna Fırat
  • 1

Eşim (Kocam) beni aldatıyor mu? Kafayı yiyeceğim kızlar!

  • 1

Selam herkese. 2 çocuğum var. 8 yıldır evliyim. Son zamanlarda eşimi / kocamı tanımakta zorlanıyorum. Birkaç ay önce aklıma bir şüphe düştü. Yok dedim, olmaz dedim. Eşim beni aldatmaz dedim. Sonra başka bir şüphe ile bu şüphelerim pekişti. Dedim ki kendi kendime bu özgüven nereden geliyor? Erkek milleti değil mi? Bir iki göğüs gördümü ayarları şaşıyor. Senin kocanın diğer erkeklerden pek farkı yok dedim ve günden güne bu şüphelerim aldı başını gitti.

Belki de bir şey yoktur ama telefonunun şifresini sürekli değiştiriyor olması. Telefonu yanından ayırmıyor olması ne bileyim insanı şüphelendiriyor. Bir insan neden telefonuyla sürekli dolaşır ki? Çok afedersiniz ama tuvalete giderken bile telefonu yanından ayırmıyor. Hadi onu geçtim. Ara sıra telefonunu alınca bir şey demiyor fakat bu defa da Whatsapp’a şifre koymuş. Onun şifresi de telefonunun şifresi ile aynı değil.

Bilmiyorum. Kendi kendime kuruyor da olabilirim ama eşime nasıl bir test yaparsam hem onu olaya uyandırmamış hem de beni aldatıp aldatmadığını öğrenmiş olurum. Kızlar 8 yıllık evliliğin ardından boşanmak istemiyorum. Daha doğrusu başka biriyle aldatılmış olmak duygusu galiba içten içte beni yiyip bitiriyor. Lütfen yardım edin 🙁

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.