Melek Yolaşan
  • 0

Diox tea detox kullanıcı yorumları, deox detoks çayı kullananlar

  • 0

Instagram’da birkaç defa gördüğüm diox tea zayıflama detoks çayı ile alakalı biraz araştırma yaptım. Sağlık Bakanlığı yerine Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan onay almış bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Yine instagram üzerinden gördüğüm fotoğraflarda diox tea çayı ile kilo verdiğini iddia edenlerin fotoğrafları bulunuyor. Doğru söyleyip söylemediklerini bilemeyiz elbette ama bu fotoğraflar şu anda paylaşılıyor.

1 paket diox tea detox paketinin içinde 60 adet süzme çay bulunuyor. Bu çayların hepsini günde 2 defa içmek şartıyla 1 ayda bitirmeniz gerekiyor. Bir aylık bir sürenin sonunda kilo vereceğiniz iddia edilmektedir.

Diox tea detox bayilik dağıtıyor!

Adamlar ciddi çalışıyor anladığım kadarıyla. Birçok ilde bayilik verilmiş ve o şekilde ürünlerini satıyorlar. Bayiliklerini almak ücretsiz deniliyor fakat şartları nedir bilmiyorum. Instagram’dan takip etmek isterseniz @dioxlife hesabını takip edebilirsiniz. Halihazırda 130K dolayında takipçileri bulunuyor.

Diox teadetox çayının içinde guarana, chitosan, stevia, l-carnitin, yaban mersini, biberiye, rezene, yeşil çay, beta karoten ve goji berry özütü bulunmaktadır. Satış fiyatı 185 TL olup üç aşağı beş yukarı bütün internet sitelerinde aynı fiyata satılmaktadır.

Emziren annelerin, hamile kadınların, kalp ritim bozukluğu olanların, böbrek yetmezliği olanların ve küçük yaştaki çocukların kullanmaması gerekiyor.

Bu ürün metabolizmanızı hızlandırıyor, doğal olarak kalp ritminizi de etkileyecektir. Tansiyon rahatsızlığınız varsa kullanmamanızı tavsiye ederim.

Diox tea detox kullananlar

Siz de diox teadetox çayı ile alakalı merak ettiğiniz konuları buradan sorabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar, diox tea detox çayını kullanmak isteyenlere fikir verecektir.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.