Gülay Yalçın
  • 1

Dermacol fondöten yoğun kapatıcı kullanıcı yorumları

  • 1

Bu içeriğimizde dermacol fondöten kullananlar, ürün ile alakalı görüşlerini paylaşıyorlar. 2022 yılına yaklaşırken dermacol fondoten kullanıcı yorumları sizin de merakınızı celb ediyor olabilir.

Birçok kadının merak ettiği ve satın alarak kullandığı bu yoğun kapatıcı gerek mağazalarda gerekse internette zamlardan önce 25 liraya satılmaktaydı. Şimdilerde bu ürünü Trendyol gibi internet sitelerinde 30 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Oldukça zengin tonlara sahip olan dermacol fondöten, öyle zannediyorum ki ilk defa kullanacak olanlar tarafından da beğenilecek bir üründür. Yine de her ihtimale karşı bu ürünü memnun kalmadığınız durumlar için bilindik firmalardan yahut da ürün iadesi kabul eden yerlerden almanızı tavsiye ederim.

Hemen hemen her tülü cilt için tonları için geliştirilen bu ürünün, bildiğim kadarıyla 19 farklı tonu bulunmaktadır. Evet. Çok fazla konuşmaya gerek yok. Bu başlıkta dermacol fondöten kullananlar, ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve -varsa- şikayetleri paylaşıyorlar. Sizleri de yorumlara alalım kızlar…

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.