Kübra Polat
  • 1

Demir Saygı Kimdir? Kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

  • 1

Demir Saygı. Doğum tarihi: 2008. Memleketi: İstanbul. Boyu: 1.46, Kilosu: 36 kg. Burcu: Bilinmiyor. Film, Dizi ve reklam oyuncusu. Sosyal medya hesapları annesi Zehra Saygı tarafından yönetiliyor.

Demir Saygı kimdir?

Demir Saygı

İlk defa 2018 yılında rol aldığı İçimdeki Hazine sinema filmiyle kendisini tanıttı. Hem yakışıklı hem de başarılı olması onun TV dizilerine açılan kapısı oldu.

Aynı yıl TRT ekranlarında yayınlanan Tozkoparan dizisinde Burak rolüyle daha bir tanıttı kendisini. Bu dizide 2018-2020 yılları arası rol aldı.

Tozkoparan dizisinin final yapmasının ardından TRT’nin bir başka projesi olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde 2 bölüm rol aldı.

Tabii eğitimi de devam ediyor. İstanbul’da okuluna devam eden Demir Saygı’nın öncelikle hedefi eğitimini tamamlamaktır.

Ailesi tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarında zaman zaman yaptığı canlı yayınlarla yeni projelerle ekranlarad olacağının haberini de veriyor.

Demir Saygı kaç yaşında?

En çok merak edilen sorulardan biri de demir saygı kaç yaşında sorusudur. 2008 yılında dünyaya geldiği için 2022 yılı itibariyle 14 yaşındadır. Tabii tam olarak doğum tarihi bilinmiyor. O nedenle burcu nedir bilmiyorum.

Demir Saygı oynadığı diziler ve filmler

Demir Saygı’nın oynadığı diziler

  1. Uyanış: Büyük Selçuklu (2020)
  2. Tozkoparan (2018-2020)
  3. İçimdeki Hazine (2018)

Demir Saygı’nın instagram hesabını takip etmek isterseniz @demirsaygiofficialpage bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer siz de Demir Saygı fanıysanız yorum yazmayı unutmayınız. 🙂

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Maşallah. Çok tatlı ve yakışıklı bir çocuk. Umarım oyunculuk kariyeri eğitim kariyerinin önüne geçmez. Başarılar dilerim.

  2. Demir Saygı kaçıncı sınıfa gidiyor? Tam olarak bilgisi olan var mı? Tahminime göre Lise 1’e gidiyordur ama emin değilim tabi. Bilen var mı kankiler?