Selim'in Annesi
  • 1

Argivit şurup boy uzatır mı? Argivit şurup kullananlar

  • 1

Sevgili anneler. Oğlum henüz 6 buçuk yaşında. Doktorun dediğine göre boyu yaşına göre normalmiş fakat ilerisi için şimdiden önlem almak istiyorum. Boy uzatan ilaçları araştırırken Argivit şurup diye bir ürünle karşılaştım.

Eczanelerde satılıyor olması biraz içimi ferahlatmış olsa da bunun işe yarayıp yaramadığını yıllar içinde anlayabilir insan. Acaba aramızda argivit şurup kullananlar var mı? Varsa memnun kalmışlar mı yani argivit şurup boy uzatıyor mu? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.

  1. Argivit ile alakalı olumlu şeyler duymuştum fakat hiç kullanmadık. Kendi sitelerinde ürün ile alakalı daha fazla detaylı bilgi bulunuyor fakat tabii siz argivit kullananlar ne düşünüyor bunu öğrenmek istiyorsunuz. (https://argivit.com/argivit-surup/)

    Youtube’da Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Murat Doğan, argivit şurup ile alakalı olumlu şeyler söylemiş. Çocukların gelişiminde ve boy uzamasında yardımcı bir ürün olduğunu söylüyor. Umarım faydalı olur bu bilgiler.

  2. Boy uzatır mı bilmiyorum ama içindeki vitaminler açısından çocuğun kullanması gelişim için de iyi olabilir. Boyun uzaması için vitaminler, mineraller oldukça önemlidir. O nedenle boy uzatma ihtimali olabilir.