Kübra Polat
  • 0

Anubis ürünleri kullananlar, şikayetleri ve kullanıcı yorumları

  • 0

Anubis, 1982 yılında İspanya’da kurulmuş bir bakım ürünleri şirketidir. Türkiye’de ise 2011 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Bu forum anubis ürünleri ile alakalı genel bir yorum & şikayet konusu olabilir.

Resmi internet siteleri anubisturkiye.com olup, bu site üzerinden orjinal ürünleri temin edebilirsiniz. Başka yerlerde satışları var mı bilmiyorum. Belki Whatsapp veya Instagram sayfalarından da ürün satışı gerçekleştiriyor olabilirler.

Firma ciddi bir firma olup, birçok doktor ve uzman ile çalışıyorlar. Bunu instagram paylaşımlarından da görebilirsiniz. Fakat anubis ürünleri nasıl? iyi midir? İşe yarıyor mu? diye sorarsanız, maalesef hiç kullanmadığım için bir şey diyemiyeceğim.

Anubis ürünleri şikayet

Anubis ürünleri kullananlar

Anubis ürünleri arasında yaşlanma karşıtı ürünler, akne ve sivilce bakım ürünleri, cilt bakım kremleri, cildi güzelleştiren serumlar, göz çevresi bakım ürünleri, cilt temizleyiciler, güneş koruyucu kremler, göğüs bakım ürünleri ve daha birçok kategoride ürün bulunmaktadır.

Anubis ürünleri fiyat bakımından diğer kozmetik ürünleri ile kıyaslandığında biraz pahalı gelebilir. Tabii ürünleri dedikleri kadar etkili ve iyiyse bu paralar verilmeye değerdir.

Meslea “Regul oil cleansing oil” yani “Yağlı (akneli) ciltleri temizleme kremi” kendi sitelerinde 561,00 ₺ fiyat ile satılıyor. Bu ürünün muadillerini 80-100 TL arası gibi bir fiyata bulabiliyorsunuz fakat işe yararlar mı? Bu konuda bir şey diyemem. Bazı ürünlerin fiyatları ise şu şekildedir:

  1. Regul Oil Serum Hydro Equilibrant (Yağ dengeleyici Serum) fiyatı: 648,00 ₺
  2. Effectivity Caviar Pearl Cream (Havyar ve inci içerikli krem) fiyatı: 1.678,00 ₺
  3. Effectivity Gold Cream (Kuru ciltler için Altın Bakım Kremi ): 1.375,00 ₺
  4. Algas Rojas Cream (Selülit karşıtı ve şekillendirici krem): 1.019,00 ₺
  5. Polivitaminic Cleasing Mousse (Temizleyici köpük): 648,00 ₺

Az önce de söylediğim gibi anubis ürünleri fiyat bakımından piyasadaki diğer ürünlere nazaran pahalı gelebilir. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz?

Anubis Türkiye ürünleri nasıl iyi mi?

Anubis şikayetleri nereye yapılır?

Bu konuda ürünü satın aldığınız yerle iletişime geçebilirsiniz. Anubis Türkiye’nin müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığınız sorunları iletebilir, çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer Anubis Türkiye müşteri temsilcisi yardımcı olamadıysa yaşadığınız problemleri şikayet sitelerinden paylaşabilirsiniz.

Mesela Şikayetvar.com bunlardan biridir. Yahut da forum sayfalarında başkalarını uyarmak adına sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Anubis ürünleri kullanıcı yorumları

Siz de anubis ürünleri ile alakalı tecrübelerinizi Kadınlar Portalı forumlarında paylaşabilirsiniz. Hangi ürünü kullandınız? Memnun kaldınız mı? Tavsiye eder misiniz?

Şimdilik hoşçakalın. 🙂

Kadınlar Portalı | http://www.kadinlarportali.net

Bu konulara da göz atmak ister misin?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.