Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Emziren Kadınlar Zayıflama İlaçları Kullanabilir mi?

0 125

Yeni doğum yapan kadınlar ya da emziren bayanlar zayıflama ilaçları kullanabilir mi? Kısa ve net bir cevap veriyorum. Hayır. Emziren kadınlar ve hamile olan kadınlar kesinlikle ama kesinlikle genel adıyla zayıflama ilaçları özel adlarıyla zayıflama çayları, hapları, tozları, damlaları vs.. kimyasal ve bitkisel ürünleri kullanamazlar. Zaten size bitkisel ürün diye satılan ürünlerde kimyasal ürünler olup sadece kandırmacadır. Bu nedenle emziren kadınların ve hele ki hamile olanların bu türlü ürünlerden uzak durmaları gerekiyor.

Aslında sadece hamile ve emziren kadınların değil zayıflamak isteyen tüm insanların zayıflattığı iddia edilen bu türlü ürünlerden uzak durması icap ediyor. Çünkü bu türlü ürünlerin insan sağlığı üzerinde faydalarının dışında zararları var mı yok mu bilinmiyor. Zaten yıllar önce zayıflama hapları kullandığından dolayı ölen insanların haberlerini zannedersem okumuşsunuzdur. Buna rağmen nasıl oluyor da insanlar zayıflama ürünlerini kullanmaya devam ediyor ve halen kullanmak istiyor. Gerçekten çok tuhaf.

Evet. Sorumuzun cevabını tekrar etmek gerekirse zayıflama ürünleri kullanmanız sakıncalıdır. Hele ki emziriyorsanız ve karnınızda bir canlı taşıyorsanız daha çok zararlıdır. Lütfen sağlığınızdan olmayın ve kilo vermek adına canınıza zarar vermeyin.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.