Kadınlar Portalı
Kadınlara Özel Bilgi Sitesi

Cilt Lekelerine Kesin Çözüm Arıyorum: Egzema, Sedef..

Egzema Nasıl Geçer? En iyi egzema, sedef kremi hangisidir?

0 451

Hatırladığım kadarıyla 15 yıldır vücudumun değişik yerlerinde lekeler çıkıyor. Kimisi bu lekelere sedef dedi kimisi de egzema dedi. Genelde bir yerde çıkan leke 1 yıl sonra iyileşip başka bir yerde çıkmaya başlıyor. Doktora gittim birkaç defa. Çevremdeki insanlarda kendilerince yorum yaptılar. Alternatif tıptan da yararlandım fakat sonuç nafile.

Aşağıda paylaştığım resimdeki gibi lekeler halen devam ediyor. Şu anda sağ elimde ve ensemde bulunuyor. Doktorlar birkaç krem sürmemi, sürekli nemli tutmamı tavsiye etmiş olsalar da bir türlü bu cilt sorununun önüne geçemedim.

Egzema Kremleri de Kullandım

Şu anda hali hazırda Aveeno Eczema Therapy’yi kullanmaktayım. Gün içerisinde yada gece yatarken kullanıp birkaç saat sonrasına kadar elimdeki lekeler kısmen gitmiş gibi görünüyor olsa da ellerimi yıkayıp kuruttuktan sonra tekrardan eski haline dönüyor.

Egzema Kremleri Ekzema Resimleri
Egzema Kremleri Ekzema Resimleri

Birkaç cilt leke giderici krem tavsiyesi almış olsamda bilemedim. Ellerindeki yada değişik yerlerindeki egzamadan kurtulanlar hangi kremleri kullandıklarını da yorum alanından yazarlarsa çok memnun olurum.

Egzama Nasıl Geçer?
Egzama Nasıl Geçer?

Cilt Lekeleri Nasıl Geçer?

Her ne kadar ağrısı, acısı olmasa da görüntüsü kötü olduğundan dolayı insanı rahatsız ediyor. Ayrıca hücreler yenilenmediğinden dolayı sürekli pis bir koku geliyor. Lütfen tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Teşekkürler.

Bunları da beğenebilirsiniz...

BİR CEVAP BIRAKIN..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.