İnstagram Diyeti, instadiet Kullanıcı Yorumları

Zeynep AkkayaSağlık0 Yorum15 Aralık 2014
İnstagram Diyeti, instadiet Kullanıcı Yorumları

İnstagram Diyeti, instadiet Kullanıcı Yorumları – Bu başlığımızda son günlerin popüler zayıflama ürünü seti instagram diyeti ya da instadiet ile ilgili kullananlar tarafından yapılacak yorumları ve instadiet şikayetleri paylaşılacaktır. Bu ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığı noktasında bir bilgim bulunmuyor. Şahsen kullanmadım ama ürünün içerisinde duyduğum kadarıyla suyun ph değerini değiştiren maddeler bulunmuyormuş. Bunu karbonat ile de yapmak mümkün ama karbonat ile ayarı tutturmak biraz problem olduğundan sağlığa zarar verilebilir.

Bu nedenle doktora danışmadan lütfen kendi başınıza hareket etmeyiniz. Öte yandan satış fiyatı 44 lira olan instadiet zayıflama seti içerisinde ise 3 farklı ürün bulunmaktadır. Bunlar gündüz çayı, gece çayı ve alkali su kutusudur. Bu üç ürünün kullanımı farklı günlerde ve zamanlarda olmaktadır.

Mesela gündüz çayını her sabah kahvaltıya başlamadan 30 dakika önce içmeniz gerekirken gece çayını 2 günde bir gece yatmadan önce içmeniz gerekiyor. Bunun neden böyle olduğunu bilmiyorum. Belki de bir farklılık katmak için bu şekilde bir kullanım yolu seçmişlerdir. Son kalan ürün yani alkali su da günde 5 kere kullanmanız gereken bir üründür. Bu üründen 1 bardağa 5-6 damla dökerek kullanmanız gerekiyor. Suyun ılık olmasına özen gösteriniz.

Evet kullanımı ve ürün hakkında araştırdıklarımı sizlerle paylaştım. Siz de aşağıdaki yorum bölümünden instagram diyeti ya da diğer adıyla instadiet ile ilgili şikayetleri, yorumları diğer insanlarla paylaşırsanız memnun oluruz…

Etiketler: , , ,

İnstagram Diyeti, instadiet Kullanıcı Yorumları Hakkında Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları