Anne Sütünü Artırmak İçin Dua

Anne Sütünü Artırmak İçin Dua, Yeni doğum yapmış anne sütünü arttıran dua hangisidir? Anne adayları ve yeni anne olan bayan kullanıcılarımız için anne sütünün artması için okunacak dua paylaşımında bulunuyoruz. Süt artması için hangi dualar okunur diye soran kullanıcımızın isteğini karşılamak ve diğer kullanıcılarımızın da ihtiyacı olabileceğini düşünerek bu konuyu açmayı uygun gördük. Anne sütünü arttıran ve süt gelmesi için okunacak dua aşağıdaki gibidir.

Emziren anneler sütünüz gelmiyorsa,yada çok az geliyorsa bebeğiniz doymuyor ise paylaşacağım duayı yazdıırp üzerinizde taşırsanız ; sütünüzün miktarında artış olacaktır. Anne sütü nü almayan bebekler içinde etkili bir duadır.Duayı yazdırma gibi bir imkanınız yoksa her gün bu duayı okumanız gerekir..İnançla dualarınızı elbette edin, zaten inanırsanız faydası olacaktır.

Anne Sütünü Artırmak İçin Dua

Anne Sütünü Artırmak İçin Dua

Anne Sütünü Artırmak İçin Dua

Yalnız sadece dua ile de değil. Ne der hadiste “önce deveni bağla sonra tevekkül et”. Dinlenme, bol su, moral, bu 3 reçete mucize gibidir. Sütün olmayacağını asla düşünmemek, pozitif olmak da her zamanki gibi çok fayda edecektir.

Bu ayeti bir kâğıda yazarak göğsünüzün üzerinde taşıyın. Oldukça etkili ve faydalıdır:

Süt Artıran Dua

“Fîhâ enhârun min mâin ğayri âsinin ve enhârun min lebenin lem yeteğayyer ta’muhu ve enhârun min xamrin lezzetin lişşâribîne ve enhârun min aselin musaffen ve lehum fîhâ min kulis semerât.”

Anne Sütü İçin Dua Türkçe Meali

“İçinde bozulmayan sudan ırmaklar, tadı değişmeyen sütten ırmaklar, içenler için lezzet veren şaraptan ırmaklar ve süzme baldan ırmaklar vardır ve orda onlar için meyvelerin her türlüsünden vardır.”

Muhammed Suresi, 15. Ayet

Leave a Reply